ТОВ "Агропродажа" +38(099)05-33-238, (098)30-62-660

Борони дискові причіпні АГ

Борони дискові причіпні АГ

Грунтообробна техніка Новинка
Агрегат грунтообробний ресорний напівпричіпного типу АГРП.

АГРП- призначений для обробки грунту на глибину від 4 до 18см під посів злакових культур, трав, кукурудзи, соняшнику.
Новинка
Агрегат грунтообробний напівпричіпного типу АГП.

АГП- призначений для обробки грунту на глибину від 4 до 18см
Новинка
Агрегат ґрунтообробний дисковий з пружинною ресорою типу АГР (навісний)

Конструктивна особливість пружинної ресори полягає в тому, що кожен диск розташований на індивідуальній осі. Диск при цьому виконує роль лемеша і відвала, що сприяє кращому обороту відрізається пласта, його крошенію.
Агрегат ґрунтообробний дисковий типу АГ (навісний)

Призначений для обробки ґрунту всіх типів на глибину 4-18 см човниковим способом, створюють оптимальну природну структуру ґрунту для росту расте¬ній і накочують верхній шар грунту для збереження грунтової вологи.
Універсальний дисковий агрегат типу УДА (причіпний)

Агрегати марки УДА призначені для обробки ґрунтів всіх типів на глибину 4 ... 18 см. Під посів злакових культур, одно-і багаторічних трав, соняшнику, кукурудзи.
Глубокоразрихлітелі типу ГР

Призначені для обробки ущільненого грунту різного механічного складу на глибину 25-50 см з метою руйнування ущільнення без обороту пласта для поліпшення водно-повітряного режиму корнежівітельного шару грунту, що попереджає розвиток ерозії грунту, сприяє накопиченню вологи та підвищенню врожайності сільськогосподарських культур.
Культиватори навісні типу КН

Призначений для весняного закриття вологи і суцільної передпосівної обробки ґрунту, а також для догляду за парами. Культиватори забезпечують: розпушування і подрібнення грудок грунту; вирівнювання поверхні грунту; механічну боротьбу з бур'янами; збереження на поверхні поля післяжнивних залишків.
Мульчувачі польові типу ПН (навісні)

Мульчувачі подрібнюють: валки соломи, післяжнивні залишки соняшнику, кукурудзи та інших культур з рівномірним розподілом їх по поверхні грунту.
Новинка
Диско-чизельний агрегат типу ДИЧ

Призначений для основного обробітку грунту за один прохід під посів всіх культур і створює оптимальну структуру ґрунту для розвитку рослин та зменшує ерозію.
Новинка
Борона пружинна важка типу БПВ

Забезпечує розпушування (лущення) грунту на глибину 3 ... 10см після збору культур і рівномірного розподілу рослинних залишків по полю, передпосівного обробітку грунту, вирівнювання поверхні поля і закриття вологи. Борона може використовуватися при традиційній, мінімальній і нульовій технологіях обробітку грунту, в тому числі для обробітку важких ґрунтів
Новинка
Ущільнювач ґрунту причіпний УГП-6

Призначений для передпосівного і післяпосівного прикочування поверхневих шарів грунту з метою ущільнення та подрібнення грудочок, часткового вирівнювання поверхні грунту на рівних полях з нахилом рельєфу не більше 14 градусів

Кормозбиральна техніка Комбайн роторний причіпний "РОСЬ-2"

Скошує зелені сіяні і природні трави, кукурудзу та інші силосуються культури висотою до 1,5 м; одночасно подрібнює і завантажує в транспортні засоби подрібнений грубоструктурний зелений корм.

Пропонуємо
Loading..
Контакти
Україна,
Дніпропетровська область,
г. Днепропетровск
Директор:
Тел:
Факс:+38(098)30-62-660, (099)05-33-238
Skype:
URL:Перейти на сайт