ТОВ "Агропродажа" +38(099)05-33-238, (098)30-62-660

Great Plains 3S 4000 HDF

Great Plains 3S 4000 HDF

На сьогоднішній день досить чіткою є тенденція переходу на ресурсозберігаючі технології та оновлення парку імпортними сільхозмашинами. З огляду на те, що будь-яке господарство площею від 1500 га або вже має один імпортний трактор, або ставить першочергове завдання на його придбання, можемо говорити, що сівалки Great Plains 3S4000 є оптимальними. Для здійснення посіву з максимальною ефективністю і використанням усього можливого потенціалу цієї сівалки достатньо трактора потужністю всього 250 к.с. Сівалка Great Plains 3S 4000 HDF не вибаглива до ідеальної підготовці грунту, оскільки обладнана сошником HEAVY DUTY, який дає можливість працювати за мінімальною та нульовою технологіями. При мінімальній обробці достатньо одного проходу дисковою бороною або культиватором, а при нульовій технології - ця сівалка здатна зробити прямий висів після таких культур як соняшник, озимий ріпак, стерньові.

Досить важливою характеристикою є маневреність сівалки Great Plains 3S 4000 HDF . Ця сівалка добре себе зарекомендувала в роботі на полях будь-якого розміру та конфігурації. Задіяти сівалку на 100% протягом сезону можна, виконуючи посів у такій послідовності: ярий ріпак, ярий ячмінь, горох, соя, сидеральні культури, озимий ріпак, озима пшениця, озимий ячмінь.

Складні сівалки Great Plains серії HD перевизначають поняття універсальності. Починаючи від підсилень рами і закінчуючи повністю новим сошником серії 00HD, ці сівалки відрізняються від інших сівалок, що використовуються в сучасному сільському господарстві. Якщо ви одночасно застосовуєте мінімальну, традиційну і нульову технології обробки грунту в своїх господарствах, то ця сівалка створена саме для вас.
Серцем системи є сошник серії 00HD. Він об'єднує в собі точність висіву і особливу міцність. Леміш оснащений вдосконаленою насіннєвий трубкою, що застосовується на просапних сівалках і термічно обробленим сепаратором дисків, які забезпечують безперебійну і точну подачу насіння на дно борозни. 4-міліметрові диски сошника діаметром 38 см з осьовим зміщенням 12 мм забезпечують відмінне проникнення в грунт і самоочищення, а також проходження рослинних залишків між сошниками. Посилені пружини і система гідравлічного тиску на сошник передають тиск від 55 до 115 кг на диски сошника, забезпечуючи надійне відкриття борозни і рівномірну глибину висіву і, відповідно, одночасну схожість насіння - те, що сільгоспвиробники очікують від сівалок Great Plains. Можна також замовити сівалку з опцією внесення сухих добрив. Розділова перегородка ділить насіннєві бункери в співвідношенні 60% насіння і 40% добрив, 55% насіння і 45% добрив або 68% насіння і 32% добрив. Відмітна особливість цієї опції - можливість зміни співвідношення висіваних насіння і сухих добрив.
Переобладнання насіннєвого бункера сівалки на 100% і використання під насіння можливо в лічені хвилини без застосування будь-якого інструменту. Інше опціонне обладнання та пристрої включають ущільнювач насіння KeetonTM або трактор ущільнювач Seed-Lok, гідравлічні складаються маркери, систему контролю обертання валів висівних котушок, додаткові вантажі, індустріальні шини із зниженим тиском на грунт і широкий вибір коліс, що накочують.

Зернова механічна сівалка Great Plains 3S 4000 HDF - практично єдина, яка ідеально відповідає як технічним, так і агрономічних, вимогам:

• вона механічна, а отже - максимально проста як в настройці, так і в експлуатації;
• вона дотримується однаково заданої глибини висіву на всіх сошниках, а отже - ми отримуємо 100% сходи без "підженуть", що приводить до максимальної врожайності.

МОДЕЛЬ
3S-4000HD

Міжряддя , см
19

Кількість сошників
63

Вага, кг
8226

Робоча ширина, м
12,2

Транспортна ширина, м
4,5

Дорожній просвіт, м
0,43

Висота, м
2,23

Ємність змінних ящиків, л
4567

Розмір шин (стандартні)
11L х 15 і 12,5 L х 15

Хід сошника, см
20

Глибина висіву
0-9

Тиск на сошник, кг
55 - 115

Необхідна потужність трактора, к.с. хв.
180

Переваги: ​​
Вузька транспортна ширина - сівалка складається до 4,5 м в транспортному положенні;
Посилені пружини сошників забезпечують тиск сошника на грунт до 115 кг;
4-міліметрові диски діаметром 38 см - великий діаметр дисків збільшує кліренс сівалки, 4 мм диски більш зносостійкі і мають большійресурс;
Осьове зміщення дисків на 12 мм дозволяє дискам більш якісно розрізати рослинні залишки і проникати в грунт;
Активна гідросистема тиску на сошники забезпечує рівномірний контакт сошників із грунтом на нерівних поверхнях поля і різних типів грунтів;
Удосконалена насіння трубка - більш точна доставка насіння в борозну, литий сепаратор дисків оберігає насіннєву трубку;
Кріплення для вантажів дозволяють встановити додаткові вантажі для кращого проникнення сошників сівалки в грунт;
Можливість у лічені хвилини без інструментів зміни обсягу відділення сухих добрив або використання під 100% завантаження насінням;
Здвоєні ОПОН колеса з індустріальними забезпечують знижений тиск на грунт і підвищену надійність приводу висівних апаратів;

Пропонуємо
Loading..
Контакти
Україна,
Дніпропетровська область,
г. Днепропетровск
Директор:
Тел:
Факс:+38(098)30-62-660, (099)05-33-238
Skype:
URL:Перейти на сайт