ТОВ "Агропродажа" +38(099)05-33-238, (098)30-62-660

Культиватор КГШ-8.4

Культиватор КГШ-8.4
польовий широкозахватний КГШ призначено суцільної культивації грунту, для передпосівної обробки, а так само для культивації на парових ділянках. Конструкція рами та робочих органів дозволяють культиватору дуже якісно і рівномірно обробляти і вирівнювати верхній шар грунту на глибину від 5 до 13 см.
Для найбільш кращого вирівнювання поля та подрібнення великих грудок культиватор комплектується з фінішною пружинною бороною. Перетин граблин пружинного борони становить 12 мм. Конструкція культиватора дозволяє значно збільшити ресурс роботи деталей культиватора, що вкрай важливо при оцінці вартості сервісних робіт і ремонту. Безупинні пружинні механізми на робочих органах перешкоджають розривів рами і пошкодження стійок і стрілчастих лап при зіткненні в землі з каменями або плитняком. Лапа стрільчата 305 мм.
Культиватор КГШ виконує відразу кілька операцій за один прохід, дозволяючи тим самим домогтися економії паливно-мастильних матеріалів, а також зменшенню амортизації та робочого часу трактора. Трьохсекційні рама плаваючого типу і тандемна підвіска коліс дозволяють відмінно копіювати рельєф поля, уникаючи пропусків при культивації.
Широка розстановка стійок лап і збільшений кліренс подрамний простору повністю виключають забивання брудом з пожнивними залишками. Культиватор пристосований для роботи на високій робочій швидкості (до 13 км / год), що дозволяє домогтися більшої продуктивності. Загальна ширина захвату культиватора від 4 до 12 м. Робоча ширина культиватора розраховується оптимально згідно номінальної потужності трактора. Рекомендована потужність трактора 22-26 к.с. на 1 метр ширини захвату культиватора.
Пропонуємо
Loading..
Контакти
Україна,
Дніпропетровська область,
г. Днепропетровск
Директор:
Тел:
Факс:+38(098)30-62-660, (099)05-33-238
Skype:
URL:Перейти на сайт