ТОВ "Агропродажа" +38(099)05-33-238, (098)30-62-660

Культиватор КРН-4.2

Культиватор КРН-4.2

ДОСТАВКА ПО Украіне.ГАРАНТІЯ ВІД ПРОІЗВОДІТЕЛЯ.Разлічная форма расщета.Звоніте-МОЖЕМО ДОМОВИТЬСЯ!!!

Культиватор КРН-4.2

Агрегатується тракторами класу тяги - 1,4 тонни. Навісний. Ширина захоплення -4,2 м. Обробляє 6 рядків. Робоча швидкість до - 10 км / год. Транспортна ск

ПРИЗНАЧЕННЯ
Призначений для розпушування грунту в міжряддях, підрізання коренів бур'янів у міжряддях, підгодівлі, підгортання і нарізки гребенів. При обладнанні сітчастими або роторними боронами спушує грунт і вириває бур'яни зі всієї поверхні поля.
ПРИСТРІЙ
Робоча секція-7 шт.
Туковисевающий апарат АТД-2 - 6 шт.
Рама
Опорно-приводні колеса
Навісний пристрій
Механізм приводу
Маркери
Пристрій робочої секції
Лапа
Стійка
Грядиль
Параллелограмной рамка
Копіююче колесо
Культиватор комплектується додатковими робочими органами:
Окучник
Думпкар лапа
Комплект стрілчастих лап, різної ширини
Підкормовий ніж
Ротаційні борінки БРУ-0, 7
Сітчаста борона
ПРИНЦИП РОБОТИ
Тракторист заїжджає на рядки так, щоб захопити 6 рядків, посаджені саджалкою за один прохід. Культиватор за рахунок нахилу лап, ваги і швидкості входить в грунт. Леза лап підрізають коріння бур'янів, грунт, піднімаючись по лапі і падаючи з неї, кришиться. При встановлених підгортальника грунт сходить з них і потрапляє на рядки. Підкормові ножі вносять у грунт, поруч з кореневою системою, добрива. Стеблеотводи, встановлені перед колесами трактора і опорно-приводними колесами культиватора зберігають крони рослин. При обладнанні культиватора сітчастими або роторними боронками рихлити вся поверхня поля, і знищуються бур'яни по всій поверхні поля. При нарізки гребенів культиватор обладнується маркерами.
РЕГУЛЮВАННЯ
Глибина ходу лап - копирующим колесом на кожній секції - чим вище копіруюшее колесо, тим глибше йде лапа.
Ширина захисної зони - Лапи не повинні пошкоджувати кореневу систему картоплі, тому, чим пізніше обробка, тим менше ширина лапи.
Норма внесення добрив - шибером на туковисівного апараті.
Виліт маркерів - ширина стикових міжрядь повинна бути 70 ± 10 см.

Міжрядна обробка посівів з одночасним внесенням добрив здатна істотно підвищити врожайність.

Фахівці нашої компанії забезпечують сільгосппідприємствам поставки надійних універсальних агрегатів, які гарантують високу якість прополки і підживлення рослин.

Сьогодні одним з кращих універсальних агрегатів справедливо вважається культиватор навісний для високостебельних культур серії КРН (КРН-4.2, КРН-5.6, КРНВ-4.2, КРНВ-5.6 В).

Такі культиватори оснащені простим, але надійним і ефективним туковисівного апаратом для внесення добрив. Комплект робочих інструментів включає в себе:

- Лапи плоскоріжучі односторонні ( бритви );

- Лапи універсальні стрілчасті;

- лапи долотоподібні.

Можливе оснащення культиваторів сітчастими або роторними боронами для розпушування грунту і видалення бур'янів зі всієї поверхні поля.

Відмінно зарекомендував себе високопродуктивний міжрядний просапной культиватор з підживленням УСМК-5, 4Б, який призначений для міжрядної прополки посівів цукрових та кормових буряків. На культиваторах УСМК можливе регулювання ширини міжрядь (40-60 см).

Наша компанія здійснює доставку замовленого культиватора протягом 1-2 днів.

Пропонуємо
Loading..
Контакти
Україна,
Дніпропетровська область,
г. Днепропетровск
Директор:
Тел:
Факс:+38(098)30-62-660, (099)05-33-238
Skype:
URL:Перейти на сайт