ТОВ "Агропродажа" +38(099)05-33-238, (098)30-62-660

Культиватори серії КГШ від 4 до 12 метрів.

Культиватори серії КГШ від 4 до 12 метрів.
Культиватор польовий широкозахватний КГШ призначено суцільної культивації грунту, для передпосівної обробки, а так-же для розпушування по необробленої стерні. Конструкція рами та робочих органів дозволяють культиватору дуже якісно і рівномірно обробляти і вирівнювати верхній шар грунту на глибину до 13 см.
У процесі експлуатації можна відзначити відмінну якість культивації значно перевершує результати обробки грунту інших агрегатів вітчизняного виробництва. Особливо треба відзначити високоефективну протиерозійне вплив агрегату на оброблювану поверхню поля. Для найбільш кращого вирівнювання поля та подрібнення великих грудок культиватор оснащений 4-х рядною фінішної пружинною бороною. Перетин граблин пружинного борони становить 12 мм., Або 14 мм. опціонально під замовлення. Для більш дрібного дроблення грудок землі і вирівнювання, за пружинною бороною встановлюється коток (додаткова опція).
Для роботи на парових ділянках необхідно від'єднувати пружинну борону та ковзанка від культиватора для меншого зносу робочих органів. Конструкція культиватора дозволяє збільшити ресурс роботи деталей культиватора. Захисні механізми перешкоджають розриву рами і пошкодження робочих органів при зіткненні в землі з каменями або плитняком. Культиватор КГШ виконує відразу кілька операцій за один прохід, дозволяючи тим самим домогтися економії паливно-мастильних матеріалів, а також амортизації та робочого часу трактора. Трьохсекційні рама плаваючого типу дозволяє відмінно копіювати рельєф поля, уникаючи пропусків при культивації. Культиватор пристосований для роботи на високій робочій швидкості (до 13 км / год), що дозволяє домогтися більшої продуктивності. Стрілчасті лапи розташовані на рамі в 5 рядів, що надає можливість уникнути забивання пожнивними залишками і вологою землею подрамний простору.
Можлива комплектація стрілчастими лапами розміром від 180 до 305 мм. за бажанням покупця. Для роботи на стерні рекомендується використовувати чизельні лапи-долота (поставляються виробником).
Загальна ширина захвату культиватора від 4 до 12 м. Рекомендована потужність трактора 23-28 л. с. на 1 метр ширини захвату культиватора.
Культиватор успішно випробуваний в польових умовах України. Надається гарантія і повне сервісне обслуговування.
Пропонуємо
Loading..
Контакти
Україна,
Дніпропетровська область,
г. Днепропетровск
Директор:
Тел:
Факс:+38(098)30-62-660, (099)05-33-238
Skype:
URL:Перейти на сайт