ТОВ "Агропродажа" +38(099)05-33-238, (098)30-62-660

Механічна сівалка ZTS-4N

Механічна сівалка ZTS-4N

Сівалки серії ZTS призначені для рядного сівби: зернових, бобових, технічних культур, трав, овочів, сумішей культур за традиційною і мімнімальной технології обробки грунту (Min-Till).

Для створення якісних посівів сільськогосподарських культур виникає необхідність вибору універсальної сівалки, яка при мінімальних затратах праці на перенастроювання норм і глибин висіву змогла б забезпечувати якісний посів широкого спектру сільськогосподарських культур. Вивчивши тенденції розвитку іноземної та вітчизняної посівної техніки, підприємство ПП ВКФ «Велес-Агро» виводить на ринок нову серію зернових сівалок ZTS з робочою шириною захвату 4 метри.

Півн більшості зернових культур проводиться після мінімальної обробки грунту дисковими плугами. Після такої обробки, для проведення якісного посіву необхідно застосування сівалки із зусиллям тиску на сошник 80-120 кг і системою прикочування посівного матеріалу. Саме такі параметри посіву і закладені в конструкцію сівалок ZTS.

Випробувана часом катушечная система дозування висіву насіння в сеялках серії ZTS удосконалено застосуванням новітніх технологій обробки поперхностей матеріалів і використанням високоміцних і сностійких компонентів у їх виготовленні. Завдяки поєднанню гвинтового методу регулювання котушок на задану норму висіву і переключенню швидкостей обертання редуктора, сівалка може бути налаштована як на норму мікропосева від 4,0 кг / га так і на норму макропосева до 400 кг / га.

Сівалка має два містких бункера для посівного матеріалу - 920 л та внесення добрив - 350 л. , Що створює передумови для високої продуктивності і зниження витрат на дозагрузку сівалки при її роботі. У сеялке передбачена можливість демонтажу межбункерной перегородки, що збільшує місткість зернового бункера до 1280 л.

Для утворення якісного семяложе застосована конструкція зміщеного розміщення дисків сошника. При такому розміщенні перший диск прорізає рівну лінію сівби, а другий розпушує грунт і формує семяложе. Зміщене розміщення дисків сошника оберігає сошник від засмічення камінням і забезпечує різання пожнивних залишків.

Задана глибина посіву насіння досягається за рахунок механізму притискних пружин, які крім регулювання глибини дозволяють механізму сошника копіювати поверхню засеваемой площі. Розташоване за сошником прікативающе-регулюючий колесо забезпечує чітке ведення глибини загортання насіння і забезпечує контакт посівного матеріалу з грунтом. Прікативающе-регулюючий колесо забезпечує равноменое покриття насіння грунтом, що створює передумови для оптимального надходження вологи, рівномірного формування кореневої системи та схожості посівного матеріалу. Секція висіву мінеральних добрив виготовлена ​​з нержавіючої сталі, що забезпечує стійкість до впливу агресивного середовища на її деталі.

Для агрегатування сівалок з різними типами тракторів проводиться навісне і причіпне їх виконання. Причіпний варіант сівалки дозволяє виробляти її агрегатування з тракторами класу 1,4 (МТЗ, ЮМЗ) з испльзование приводних коліс як опорних при технологічних розворотах сівалки. Для зручності транспортування сівалки по дорогах загального призначення сівалка може поставлятися з опцією поздовжньої транспортування.

За додатковим замовленням сівалка може комплектуватися:
Системою технологічної колії;
Системою висіву мелкосеменних культур;
мульчують гребінкою;

Технологічні особливості сівалки ZTS-4:
змінна величина тиску пружини
посилений поводок сошника
зносостійкі втулки повідця
дводисковий сошник зі зміщеними дисками
підшипники сошника і колеса з потрійним захистом від проникнення пилу
зносостійкий матеріал шини прикочуючий колеса
заспокоювач потоку насіння
регульований чистик диска сошника
зручна і швидке регулювання прикочуючий колеса

Вали коробки зміни швидкостей встановлені на корпусних підшипниках серії USF 205 . Встановлено ланцюга ГОСТІВСЬКА серії ПР-19, 5. Зірочки коробки виготовлені із зносостійкої сталі. Натяжителі ланцюгів компенсують зміну швидкості агрегату. Висіваючий апарат виготовлений з високоміцного композитного матеріалу. Обрізана котушка не травмує посівний матеріал.
Призначена для рядного сівби: зернових, бобових, технічних культур, трав, овочів, сумішей різних культур за традиційною і мінімальною технологією обробки грунту (Min-Till).
157500 грн.

Технічні характеристики Найменування Значення
Тип сівалки навісна
Робоча ширина захвату (м.) 4
Кількість сошників (шт.) 26
Ширина міжрядь (див.) 15.24
Тиск сошника на грунт (кг) 80-110
Ємність бункера для зерна (л.) 840
Ємність бункера для добрив (л.) 420
Ємність трав'яного бункера (л.) 220
Глибина посіву насіння (мм.) 10-89
Норма висіву зернових (кг. / га.) 4.0-400
Норма висіву трав'яного бункера (кг. / га.) 0.2-80
Норма внесення добрив (кг / га.) 25-250
Продуктивність (га. / год.) 4-10
Вага сівалки (кг) 1350
Вага з заповненими бункерами (кг) 2500
Необхідна потужність трактора (л . с.) 80-120
Транспортна ширина, м. 5,2

Пропонуємо
Loading..
Контакти
Україна,
Дніпропетровська область,
г. Днепропетровск
Директор:
Тел:
Факс:+38(098)30-62-660, (099)05-33-238
Skype:
URL:Перейти на сайт