ТОВ "Агропродажа" +38(099)05-33-238, (098)30-62-660

Очищувач вороху самопересувний ОВС-25 Новий.

Очищувач вороху самопересувний ОВС-25 Новий.
ОВС-25 також виробляє попереднє очищення насіння цукрового буряка і рицини на спеціальних пристроях. Машина може бути використана для перелопачування зерна в буртах шириною до 4,5 м.

Основні технічні характеристики ОВС-25:
Теххарактерістіка Значення
Тип самопересувний
Продуктивність 25 т / год
Привід Електричний
Загальна потужність електродвигунів 9,5 кВт
Витрата електроенергії 0,38 кВт. годину / т
Ширина захвату 4,3 м
Висота 3,28 м
Довжина 5,09 м
Вага в повній комплектності 1923 кг

Основні переваги ОВС-25 у порівнянні з іншими зерноочисних машин:
ОВС-25 є самохідної, а не стаціонарної зерноочисної машиною і не вимагає додаткових витрат по введенню її в експлуатацію (агрегування з тракторами, будівництва завів, норій, рішення проблемм із завантаженням зерна в зерноочисну машину, відведення очищеного по фракціях продовольчого і фуражного зерна та т . д.).
ОВС-25 є мобільною зерноочисної машиною і може легко бути перевезена на інший струм, зерносклад або ж взагалі в інше господарство. Це особливо актуально для господарств, у яких кілька зернотоків або зерноскладів, так як використання ОВС-25 дозволяє заощадити величезні гроші на будівництві декількох завів або закупівлю інших стаціонарних зерноочисних машин.
Велика продуктивність - 25 т \ год
Висока якість очищення за рахунок використання не тільки регульованого повітряного потоку (як в сепараторах), а й очищення зерна в ОВС-25 також ще решетами і щітками.
Мінімальні витрати електроенергії на очищення зерна в ОВС-25 - 0,38 кВт / год на 1 т.
Використання ОВС-25 дозволяє під час очищення зерна проіводіт також його сушку.
ОВС-25 на відміну від інших зерноочисних машин може самостійно без допомоги зернокидачів, навантажувачів, норій і т. п. робити завантаження зерна в кузов автомашини або причіп.
У процесі експлуатації ОВС-25 не вимагає дорогого сервісного обслуговування.
Зерноочисні машини ОВС-25 є виключно надійними зерноочисних машин, але навіть у разі поломки запчастини до ОВС-25 можна придбати повсюдно.
Купуючи ОВС-25 виробництва заводу сільгоспмашин Ви отримуєте недорогу, надійну і високоефективну зерноочисну машину.

Від ОВС-25 російського виробництва ОВС-25 виробництва нашого заводу відрізняється застосуванням сучасного сертифікованого за стандартами ISO електрообладнання, вдосконаленою конструкцією коліс, живильників і елеваторів, більш жорсткими і надійними рамою і елеваторами, оснащенням задніх коліс покришками з високим профілем протектора (що знижує їх пробуксовку, а це особливо істотно при роботі на круглих і олійних культурах), а також цілим рядом інших переваг.

Найвища якість ОВС-25 виробництва заводу сільгоспмашин підтверджено сертифікатами відповідності, у т. ч. Російської Федерації, цілим рядом дипломів, нагород і найголовніше - сотнями вдячних покупців.

Використовуйте переваги нової вдосконаленої зерноочисної машини ОВС-25 із збільшеним технічним ресурсом і Ви зможете заробити додатковий прибуток за рахунок:

- Бездоганної якості виготовлення, надійності і простоти обслуговування ОВС-25;
- Збільшення продуктивності та якості очищення;
- Зменшення відсотка травмування зерна і витрат на утримання техніки.
Тільки у нас Ви отримаєте реальну гарантію на всю пропоновану техніку і сервісне обслуговування на території України, Росії, Білорусії, Молдавії, Монголії, Казахстану, Італії та низки інших країн!
Можливі будь-які варіанти оплати, знижки, надання компенсації, доставка, навчання обслуговуючого техніку персоналу, забезпечення запасними частинами та комплектуючими.
Ми пропонуємо не тільки якісний товар за найменшими цінами, а й свій величезний досвід роботи, за допомогою якого Ви досягнете найкращих результатів!
Увага! Акція! Знижка для сільгоспвиробників у розмірі 12%! (Детальніше - у розділі «Новини» на цьому сайті)
Шановні закордонні покупці! Раді Вам повідомити, що при поставці всієї нашої техніки за межі України ціна зменшується на 12%!

У поєднанні з високими ергономічними характеристиками, якістю і простотою обслуговування ОВС-25 являє собою чудову машину для Вашого господарства. Повний комплект решіт на всі культури - в подарунок кожному покупцеві ОВС-25! Замовте зараз і отримаєте знижку!
Інформація для замовлення
Пропонуємо
Loading..
Контакти
Україна,
Дніпропетровська область,
г. Днепропетровск
Директор:
Тел:
Факс:+38(098)30-62-660, (099)05-33-238
Skype:
URL:Перейти на сайт