ТОВ "Агропродажа" +38(099)05-33-238, (098)30-62-660

Продам дискову борону БГР-4, 2 «Солоха» з доставкою

Продам дискову борону БГР-4, 2 «Солоха» з доставкою

Технічні характеристики БГР-4, 2 «Солоха»
Тип борони Напівпрічіпна
Агрегатується: трактори класу 30-50кН
Робоча ШВИДКІСТЬ, км / рік 6-10
Продуктивність за 1 рік, га : 2,5-4,2
Ширина захвату, м 4,2
Орієнтовна витрат смальни, л / га 9,3-11,5
Глибина обробітку, см 10-22
Окупність за рахунок економіїї ПММ, га 1324

Габаритні Розміри в робочому положенні, мм:
- довжина 8080
- ширина 4230
- висота 1160

Габаритні Розміри в транспортному положенні, мм:
- довжина 8 350
- ширина 4230
- висота 1160
Дорожній Просвіт, мм 380
Маса борони, кг 4250

дискова борона БГР-4, 2 «Солоха» призначила для обробітку ущільненіх грунтів різноманітного механічного складу з подрібненням и заробки в грунт пожнивних решток Які залишились на швідше поверхні поля, а такоже для підготовкі грунту под посів озимих культур, после збірання пропашних, без глибокого основного обробітку грунту. Борона может використовуват в усіх грунтово кліматичних зонах України.

Дискова борона Складається Із двох батарей на передній ВСТАНОВЛЕНО диски «ромашка», на задній - суцільні диски, це Дає змогу бороні працювати на завдання глибино І з високим щаблем якості, незважаючі на твердість грунту та пожнівні Залишки на поверхні поля. Досягається це в Першу Черга за рахунок великого НАВАНТАЖЕННЯ на диск (в БГР-4, 2 «Солоха» воно становіть 130 кг / на диск), та комбінації дисків (диски «ромашка» Найкраще справляються Із підрізанням пласта грунту, та подрібненням пожнивних залишків, «суцільні» диски краще перемішують грунт та подрібнюють его), Завдяк цьом «Солоха» добро справляється Із великими пожнивних Залишки.

Для Підвищення надійності та Прискорення ремонту обідві дискові батареї борони поділені на три секції, шкірні з якіх спірається на Дві опори з підшіпніковімі Вузли, таким чином при шіріні захопленню 4,2 м батарея дисків спірається на Шість підшіпніковіх вузлів Із самоцентрованімі Сферичність роликових підшіпнікамі, Які мают декілька ступенів захисту від попадання в них пилу и бруду.

Секції дискових батарей зібрані на валах квадратного перерізу, что унеможлівлює прокручування дисків, котушок между дисками та притискну шайб.

На бороні ВСТАНОВЛЕНО диски діаметром 710 мм, це Дає змогу мінімум на 30% збільшити їх ресурс порівнюючі з дисками Ø 650 мм, что встановлюються на других боронах.

Альо найголовнішою ПЕРЕВАГА даної діскової борони є стабільна Глибина обробітку. У дискових борін Які випускова раніше Глибина обробітку віставлялася кутом атаки батарей, альо при зміні вологості грунту и кількості Рослин залишків на поверхні поля дискову борону віглібляло, або навпаки заглібляло чім порушувало головну агротехнічну Вимогами - глибино обробітку. У діскової борони БГР-4, 2 «Солоха» Глибина обробітку віставляється такоже кутом атаки батарей, альо додатково обмежується на колісній підвісці, таким чином даже при максимальному куті атаки батарей глибшому чем ВСТАНОВЛЕНО на колісній підвісці борона НЕ заглібіться, а суха земля чи велика кількість Рослин залишків НЕ вігліблять борону через ее значний масу - 130 кг / диск (для прикладу в БДТ - 7 цею Показник становіть 55 кг / диск).

За замовленням борона может комплектуватісь прікочуючім котком, Який додатково подрібнює Великі грудки, та створює после своєї роботи такий фон, Який зменшує випаровуваності Волога з грунту. Конструктивно ВІН виготовленя Із пластин, что НЕ Дає Йому забивати Рослин рештками та волога грунтом.

Порівнюючі з традіційною технологією основного обробітку грунту плугом, застосовуючі борону Ві в двічі зменшуєте витрати на пальне, и вдвічі швідше віконуєте тієї самий ОБСЯГИ робіт .

Если враховуваті Тільки економію палів борона окупитися собі Вже после наробітку 1300 га, альо ж додатково у Вас не буде на поверхні поля нагорнутіх куп Рослин залишків, звальніх гребнів та розвальних борозен, як при оранці, Ві менше ущільнюватімете грунт .

Ві зробім свою роботу вдвічі швидше, тому щоб встігнуті Вам не нужно купуваті 2 тракторів і два набори знарядь до них.

І Архів НАЙГОЛОВНІШЕ, пам'ятайте, купуючи борону, Ві платите за неї кошти, Які б все одне Витрати завтра на Додаткове пальне.

Пропонуємо
Loading..
Контакти
Україна,
Дніпропетровська область,
г. Днепропетровск
Директор:
Тел:
Факс:+38(098)30-62-660, (099)05-33-238
Skype:
URL:Перейти на сайт