ТОВ "Агропродажа" +38(099)05-33-238, (098)30-62-660

ПЗМ-90 погрущик зерна модернезірованний

ПЗМ-90 погрущик зерна модернезірованний

Детальний опис товару

Навантажувач зерна модернізований ПЗМ-90С (зернокидач) продуктивністю 90 т / год призначений для вантажно-розвантажувальних робіт на відкритих токах і в зерноскладах. Зернокидач ПЗМ-90C також відмінно зарекомендував себе при навантаженні морських контейнерів для перевезення зерна та залізничних вагонів.
Зернокидачі ПЗМ-90С спеціально розроблені для забезпечення швидкої навантаження сучасних автомобілів з висотою борту до 5 м. і високопродуктивної роботи в зерноскладах. У конструкції зернокидача ПЗМ-90С знайшли втілення самі передові наукові розробки, перевірені практикою і захищені патентом технічні рішення

Зернокидач може виконувати наступні технологічні операції:
1. Завантаження і вивантаження зерноскладів.
2. Навантаження зерна в транспортні засоби з висотою борту до 5 м.
3. Механічне перелопачування (перебуртовку) зерна в зерноскладах на відкритих майданчиках під час підвезення зерна від комбайна.
4. Формування буртів з куп зерна, що залишаються транспортними засобами на майданчиках під час підвезення зерна від комбайна.
5. Сепарацію зерна з відділенням легких домішок.
6. Вантаження морських контейнерів для перевезення зерна.
7. Вантаження залізничних вагонів.

Поворот тріммера метальника на 127 ° в обидві сторони від поздовжньої осі рами зернокидача дає можливість забезпечити:
- безперервність процесу навантаження зерна в автомашини, автопоїзди, вагони та контейнери;
- розподіл зерна при завантаженні;
- формування буртів з одним гребенем після двох проходів зернокидача;
- розосередження зерна з бурту для просушування на майданчику струму і формування його (після просушування) знову в бурт;
- формування з низького і широкого бунту більш високого і вузького і навпаки.

Зернокидач ПЗМ-90С має такі основні переваги порівняно з зернокидачі інших виробників:
Збільшену регульовану до 20 м. дальність і до 6,5 м. висоту польоту зерна .
Кут повороту тримера метальника в 127 ° в обидві сторони дозволяє завантажувати техніку або формувати бурти зерна не тільки ззаду зернокидача, але і з обох його сторін, а також практично попереду зернокидача. Великий кут повороту тримера дозволяє працювати зернокидачі навіть якщо до нього обмежений під'їзд або неможливо наблизиться по ряду обставин, що склалися.
Установка на транспортер ПЗМ-90С трехручейного шківа із запобіжною муфтою дала можливість уникнути прослизання ременя при високих навантаженнях (прослизання ременя на зернокидач інших виробників не дає можливості використовувати їх зернокидач на повну потужність). Крім цього установка трехручейного шківа допомогла уникнути такого неприємного моменту як обрив або розтягнення ременя в самий невідповідний момент з подальшою його заміною, що в свою чергу запобігає втраті часу на пошук нового ременя і його установку.
Встановлена ​​на даний шків запобіжна муфта дозволяє уникнути псування механізмів живильника і самого транспортера в яких або екстрених випадках, будь то попадання в зерно великих твердотілих предметів чи заклинювання механізму подачі зерна з якихось інших причин. Це запобіжить виходу з ладу всього навантажувача, а дана поломка буде усунена з меншими витратами часу і коштів.
Важливою відмінною рисою зернокидача ПЗМ-90С від зернокидачів інших виробників є фіксація керма від самовільного повороту, що не дає можливості під час руху навантажувача переднього колесу повертатися в різні сторони, забезпечуючи при цьому рух строго відповідно до заданим напрямом. Фіксація керма дозволяє переміщати навантажувач одній людині, а не вдаватися до допомоги інших осіб. Крім цього при фіксації керма навантажувач сам не змінить напрямку руху навіть при наїзді на камінь або виступаючий над рівнем підлоги поріг і інші перешкоди.
Більший розмір коліс, що збільшило прохідність навантажувача. Це дозволяє уникнути труднощів при заїзді навантажувача в бокс, склад або ангар з піднятим для запобігання попадання води порогом, а також полегшує транспортування і буксирування зернокидача.
Покращуючи технічні характеристики і надійність зернокидача, фахівці заводу сільгоспмашин подбали і про зручність у його обслуговуванні. Так все технічне обслуговування зернокидача проводитися без зняття будь-яких значних деталей за лічені хвилини. Всі карти змащування, інструкції з обслуговування розміщені безпосередньо на зернокидач, що в свою чергу не вимагає постійної наявності в оператора керівництва з експлуатації зернокидача.
Зернокидач ПЗМ-90С не вимагає додаткових витрат по введенню його в експлуатацію, адже він комплектується захищеним електричним кабелем довжиною 35 м. з виделкою і розеткою, ключами від пульта управління, спецключ і комплектом ключів для слюсаря. Використовуйте переваги нової вдосконаленої моделі погручіка зерна модернизированность ПЗМ-90С із збільшеним технічним ресурсом і Ви зможете заробити додатковий прибуток за рахунок:
- бездоганної якості виготовлення, надійності і простоти обслуговування зернокидача;
- збільшення продуктивності, висоти і дальності навантаження зерна ;
- зменшення відсотка травмування зерна і витрат на утримання техніки.

Пропонуємо
Loading..
Контакти
Україна,
Дніпропетровська область,
г. Днепропетровск
Директор:
Тел:
Факс:+38(098)30-62-660, (099)05-33-238
Skype:
URL:Перейти на сайт