ТОВ "Агропродажа" +38(099)05-33-238, (098)30-62-660

Сівалка СЗМ Ніка-4

Сівалка СЗМ Ніка-4
Сівалка зернова механічна СЗМ Ніка- 4

Сівалки серії СЗМ призначені для посіву рядним посівом зернових, бобових, технічних культур, а також трав, овочів і зерносумішей при мінімальній технології обробки грунту.

При застосуванні ресурсозберігаючих технологій, сівши більшості зернових культур проводиться після мінімальної обробки грунту дисковими плугами. Для отримання дружних і потужних сходів виникає необхідність вибору універсальної сівалки, яка при найменших затратах праці на перенастроювання норм і глибин висіву, змогла б забезпечувати першокласний посів широкого спектру сільськогосподарських культур. Вивчивши сучасні напрямки розвитку зарубіжної посівної техніки , ПП ВКФ «Велес-Агро» розробила нову серію механічних сівалок СЗМ, призначену для посіву рядним способом зернових, трав, овочів, сумішей, бобових, технічних та інших культур по мінімальною технологією обробки грунту, із зусиллям тиску на сошник від 80 до 120 кг і системою прикочування посівного матеріалу.

Посіви, вироблені сівалкою СЗМ "Ніка-4"Випробувана часом катушечная система дозування висіву насіння в сеялках серії СЗМ вдосконалена з застосуванням новітніх технологій обробки поверхонь деталей та використанням високоміцних і зносостійких компонентів у їх виготовленні. Завдяки поєднанню гвинтового методу регулювання котушок на задану норму висіву і переключенню швидкостей обертання редуктора, сівалка може бути налаштована як на норму мікропосева від 6 кг / га, так і норму макропосева до 400 кг / га, а при комплектації дрібнонасіннєва бункером від 1 кг / га до 40 кг / га.

Сівалка "Ніка-4" має два містких бункера - 920 л для насіння і 350 л для добрив, що створює передумови для високої продуктивності і зниження витрат на дозагрузку сівалки при проведенні сівби. Більш того, при демонтажі межбункерной перегородки, місткість зернового бункера збільшується до 1280 л.

Для формування ідеального насіннєвого ложе застосована конструкція зміщеного розміщення дисків сошника, також оберігає його від засмічення камінням. При цьому перший диск прорізає рівну лінію сівби, ріже пожнивні залишки, а другий розпушує грунт і готує насіннєве ложе.

Задана глибина посіву насіння досягається за рахунок механізму притискних пружин, які крім регулювання глибини дозволяють механізму сошника копіювати поверхню засеваемой площі. Розташоване за сошником прікативающе-регулюючий колесо підтримує чітке ведення глибини загортання насіння, забезпечує контакт посівного матеріалу з грунтом, необхідний для оптимального надходження вологи по капілярах, рівномірного формування кореневої системи і схожості.

Для агрегатування сівалки з різними типами трактором передбачено навісне або причіпне виконання, а опція поздовжньої транспортування дозволяє перевозити сівалки СЗМ по дорогах загального призначення.
Технічні характеристики
Тип агрегату
навісн. / причіп.
Робоча ширина захвату (м)
4
Транспортна ширина (м)
5,2 / 2,5
Кількість сошників (шт)
26
Ширина міжрядь (см)
15,24 - 17,00
Тиск сошників на грунт (кг)
80 - 120
Ємність бункера для зерна (л)
920
Ємність бункера для добрив (л)
350
Ємність трав'яного бункера (л)
120
Глибина посіву насіння (мм)
10 - 89
Норма висіву зернових (кг / га)
6,0 - 400
Норма висіву трав'яного бункера (кг / га)
1,0 - 80
Норма внесення добрив (кг / га)
25 - 250
Розрахункова продуктивність (га / год)
2,5 - 4,0
Маса агрегату (кг)
1450/1900
Маса сівалки із заповненими бункерами (кг)
2600/3000
Необхідна потужність трактора (к.с.)
105/82
Пропонуємо
Loading..
Контакти
Україна,
Дніпропетровська область,
г. Днепропетровск
Директор:
Тел:
Факс:+38(098)30-62-660, (099)05-33-238
Skype:
URL:Перейти на сайт