ТОВ "Агропродажа" +38(099)05-33-238, (098)30-62-660

Сівалка точного висіву СПЧ-6

Сівалка точного висіву СПЧ-6

Пневматична сівалка точного висіву типу SPP призначена для точного посіву просапних культур пунктирним способом по одному чи два зерна в гніздо при заданій відстані між гніздами. Завдяки широкому набору висівних дисків сівалки можуть здійснювати висів кукурудзи, соняшнику, гороху та інших культур з схожими за формами і розмірами насіння, з шириною міжрядь 45-70см. Сівалки типу SPP / FS обладнані пристроєм для одночасного, з посівом насіння, внесення в грунт і мінеральних гранульованих добрив.

Переваги сівалок типу SPP:

1. При з'єднанні ВМО, ексгаустер приходить в рух, тим самим, створюючи тиск вакууму, який за допомогою шлангів низького тиску створює в камері розрядження висівного апарату вакуум. Завдяки вакууму, насіння, які знаходяться в камері харчування, притягуються до отворів висівних дисків.
При русі сівалки диски приводяться в рух. Обертаючись, вони переміщують насіння до пристрою внесення їх у грунт. Насіння, охоплені диском, проходять повз регульованого знімача який видаляє надлишки зерен, залишаючи тільки по одному або два зерна на кожному отворі висівного диска.

2. Одночасно з внесенням у грунт насіння, існує можливість внесення мінеральних добрив за допомогою пристрою, який дозволяє регулювати норму внесення добрив, залежно від кількості необхідного на один гектар і типу добрив.

3. З метою підвищення надійності трансмісії в пристрої для внесення добрив і насіння в грунт, були встановлені посилені приводні зірочки і ланцюги.

4. Для підвищення продуктивності і виключення ручної роботи в процесі посіву, маркери були обладнані гідравлічною системою, що дало можливість керувати маркерами з кабіни трактора.

5. На замовлення клієнта, сівалки типу SPP можуть бути оснащені пристроєм електронного контролю висіву. Пристрій призначений для збору, обробки і виведення на інформаційне табло, даних про поточні показниках витрати посівного матеріалу на одиницю пройденого шляху, а також накопичення інформації про характеристики засіву поля.

Контрольовані параметри:
Швидкість руху;
Щільність висіву насіння, шт. / м;
Гістограма фактичного розподілу насіння в кожному ряду (за сеялке, по всьому полю);
Висів двійників і пропуск у% від загальної кількості насіння.

Пропонуємо
Loading..
Контакти
Україна,
Дніпропетровська область,
г. Днепропетровск
Директор:
Тел:
Факс:+38(098)30-62-660, (099)05-33-238
Skype:
URL:Перейти на сайт