ТОВ "Агропродажа" +38(099)05-33-238, (098)30-62-660

СУПН-8, Сеялка.Продам

СУПН-8, Сеялка.Продам

Призначена для широкорядного, пунктирного, комбінованого посіву насіння кукурудзи, подсолничника, цукрових буряків та деяких інших круп'яних і бобових.

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Агрегатується тракторами класу тяги 0,9-1,4 тонни і 2 тонни (Т-70С). Навісна. Ширина захвату - 7,2 м.8-ти рядна. Ширина міжрядь до 90 см. Робоча швидкість до 12 км / год. Продуктивність до 5 га / год.
ПРИНЦИП РОБОТИ
Насіння з бункера самопливом надходять в висіваючий апарат, підходять до отворів, із зворотного боку отворів знаходиться серпоподібний виріз прокладки. Ворушилка не дає насінню злежуватися і покращує підхід насіння до отворів. Вакуум від насоса доводиться до вирізу. В результаті насіння присмоктуються до отворів. Диск обертаючись, підводить отвори з насінням до скидає вилці. Якщо до отвору приліпилося два насіння, то через зуби виделки пройде тільки одне насіння. Далі отвори з насінням підходять вниз, виріз в прокладці закінчується, вакуум пропадає і насіння падає в сошник.
Леміш робить борозенку, укладає спочатку туки, вони присипаються землею і далі, в борозенку, падають насіння, так що немає контакту насіння з тукамі , і насіння не згорять. Загортачем закривають борозенку, колесо для накочування ущільнює грунт, в зоні насіння, а шлейф вирівнює поверхню п

Пропонуємо
Loading..
Контакти
Україна,
Дніпропетровська область,
г. Днепропетровск
Директор:
Тел:
Факс:+38(098)30-62-660, (099)05-33-238
Skype:
URL:Перейти на сайт