ТОВ "Агропродажа" +38(099)05-33-238, (098)30-62-660

ТОВ «НВФ« Аеромех »Сепаратор САД

ТОВ «НВФ« Аеромех »Сепаратор САД
Сепаратор САД-10

Сепаратор САД-10 отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. »
Сепаратор САД-10 з циклоном

Сепаратор САД-10 з циклоном отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. »
Сепаратор САД-10-01

Сепаратор САД-10-01 отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. »
Сепаратор САД-100

Сепаратор САД-100 продуктивність 100т / ч рекомендуємо встановлювати на крупних елеваторах, на підприємствах займаються вирощуванням товарного зерна. »
Сепаратор САД-100 з циклоном

Сепаратор САД-100 з циклоном отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. »
Сепаратор САД-15

Сепаратор САД-15 отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. »
Сепаратор САД-15 з циклоном

Сепаратор САД-15 з циклоном отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. »
Сепаратор САД-150

Сепаратор САД-150 продуктивність 150т / ч рекомендуємо встановлювати на крупних елеваторах, на підприємствах займаються вирощуванням товарного зерна. »
Сепаратор САД-150 з циклоном

Сепаратор САД-150 з циклоном отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. »
Сепаратор САД-20

Сепаратор САД-20 продуктивність 20т / ч отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. »Сепаратор САД-20 з циклоном

Сепаратор САД-20 з циклоном отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. »
Сепаратор САД-30

Сепаратор САД-30 продуктивність 30т / ч отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. »
Сепаратор САД-30 з циклоном

Сепаратор САД-30 з циклоном отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. »
Сепаратор САД-4

Сепаратор САД-4 продуктивність 4 т / год отримав застосування, як у великих сільськогосподарських підприємствах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням посівного і товарного зерна та виробництвом насіння. »
Сепаратор САД-4 з циклоном

Сепаратор САД-4 з циклоном отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. »
Сепаратор САД-40

Сепаратор САД-40 продуктивність 40т / ч отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. »
Сепаратор САД-40 з циклоном

Сепаратор САД-40 з циклоном отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. »
Сепаратор САД-5

Сепаратор САД-5, продуктивність 5 т / год отримав застосування, як у великих сільськогосподарських підприємствах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням посівного і товарного зерна та виробництвом насіння. »
Сепаратор САД-5 з циклоном

Сепаратор САД-5 з циклоном отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. »
Сепаратор САД-50

Сепаратор САД-50 продуктивність 50т / ч рекомендуємо встановлювати на крупних елеваторах, на підприємствах займаються вирощуванням товарного зерна. »Сепаратор САД-50 з циклоном

Сепаратор САД-50 з циклоном отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. »
Сепаратор САД-7

Сепаратор САД-7 отримав застосування, як у великих сільськогосподарських підприємствах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням посівного і товарного зерна та виробництвом насіння. »
Сепаратор САД-7 з циклоном

Сепаратор САД-7 з циклоном отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. »
Пропонуємо
Loading..
Контакти
Україна,
Дніпропетровська область,
г. Днепропетровск
Директор:
Тел:
Факс:+38(098)30-62-660, (099)05-33-238
Skype:
URL:Перейти на сайт