ТОВ "Агропродажа" +38(099)05-33-238, (098)30-62-660

Зернокидач самопересувний ЗМ-60А

Зернокидач самопересувний ЗМ-60А

Зернокидач самопересувний ЗМ-60А призначений для механізації вантажно-розвантажувальних робіт на відкритих токах і в складських приміщеннях. Зернокидач ЗМ-60А використовують для завантаження і розвантаження зерноскладів, перелопачування зерна, розкидання бунтів зерна для просушування і навантаження його в транспортні засоби.

Зернокидач самопересувний ЗМ-60А має такі особливості:

- Поворот тріммера на 90 ° у в обидві сторони дозволяє: безперервно вести процес навантаження зерна в транспортні засоби, формувати бурт з одним гребенем після двох проходів зернокидача, рівномірно розподілити зерно при завантаженні складу, розосередити зерно з бурту для просушування тонким шаром на майданчику струму і зібрати його після сушіння знову в бурт.
- Зернометательможет перекидати зерно на відстань до 10 метрів і забезпечує висоту складування до 4 метрів або навантаження зерна в транспортні засоби.
Основні складальні одиниці зернокидача ЗМ-60А:

рама з ходовою частиною;
- завантажувальний транспортер з двома Т-образно розташованими живильниками;
- тріммер (метальник);
- контрпривода;
- механізм підйому і самопере ¬ руху;
- електропривод;
- освітлення.
Під час роботи скребки зернокидача переміщують зерно до центру нижньої головки завантажувального транспортера, скребки якого за ¬ охоплювали його і подають у направляючий патрубок тріммера. Тример занурює зерно в транспортні засоби або перебун-товивает його.

Дальність польоту зерна від точки викиду тріммера 10 м. Ви ¬ стільника кидання зерна 3. . .4 М. Продуктивність ЗМ-60 при завантаженні пшениці вологістю до 18% - 70 т / ч. Споживана потужність 9,1 кВт. Маса 1200 кг.

У зернокидач ЗМ-60 застосована система оптимізації завантаження, яка дозволяє метальнику працювати повністю в автоматичному режимі з будь-якої заданої продуктивністю. У поєднанні з високими ергономічними характеристиками і простотою обслуговування ЗМ - 60 являє собою чудову машину для Вашого господарства.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Зернокидач ЗМ-60А
Тип самопересувний
Привід електричний
Встановлена ​​потужність, кВт 9,1
Продуктивність максимальна, т / год 70
Висота кидання зерна, м, не менше 4
Габаритні розміри в робочому положенні без повороту тримера, мм 6650х4150х3290
Маса, кг 1200

Купити зернокидач ЗМ-60А

Купити зернокидач ЗМ-60 у нашої компанії можна як за готівковим, так і безготівковим розрахунком. Для оформлення замовлення досить зв'язатися з нашим менеджером по телефону або E-mail

Пропонуємо
Loading..
Контакти
Україна,
Дніпропетровська область,
г. Днепропетровск
Директор:
Тел:
Факс:+38(098)30-62-660, (099)05-33-238
Skype:
URL:Перейти на сайт